SOLAR SULAMA SİSTEMİ  3 KW 4 HP SOLAR SULAMA SİSTEMİ

Enerjinin olamadığı yerlerde kalan tarım arazilerinin, elektrik ihtiyacının karşılanması için en uygun çözüm güneş enerjili sulama sistemlerdir. Hem temiz hem sürekliliği ile ön planda olan güneş enerji sistemleri, günümüzde enerjinin karşılanmasında büyük rol almaktadır. Her alanda olduğu gibi tarımsal alanda da çok önemli bir konuma sahip olan güneş enerji sistemleri, çiftçilere sulamada büyük kolaylık sağlamaktadır.

Sulama sistemi genellikle yer altı su kaynaklarına sondaj yöntemiyle ulaşılarak yapılır. Açılan kuyuya daldırılan sulama pompaları vasıtasıyla, su yer altından veya kuyudan çekilerek sulama kanallarına veya kişinin yaptığı depolara ulaştırılır. Burada elde edilen su, ister direk tarlaya gündüz sulama yapılır, istenilir ise havuz oluşturulup tarla sulamasını gecede yapabilmektedir. Tarımsal sulamada güneş enerjisi sistemi mevcut olan AC pompanın off-grid sistem ile beslenmesi ya da akü ve inverter kullanımı gerektirmeyen DC solar pompa sistemi kurulması şeklinde iki farklı tasarımla kullanılabilir. Verimli ve etkin olan çözüm DC solar pompa kurulumu yapılıp, ihtiyaç olan suyun depo ya da havuzdan karşılanması şeklindedir.

 

3 KW 4 HP SOLAR SULAMA SİSTEMİ İÇERİĞİ

*20 ADET 270 WATT POLİKRİSTAL GÜNEŞ PANELİ

*1 ADET 3 KW MOTOR VE DALGIÇ POMPA

*1 ADET 3 KW SIEMENS SOLAR SÜRÜCÜ

*1 ADET SIEMENS SOLAR SÜRÜCÜ PANOSU (sürücü fonksiyon ayarları yüklenerek ve sürücü panaya montaj edilerek hazır halde size gönderilecektir.)

*5 metre kırmızı ve 5 metre siyah 6 mm2 solar kablo

 

PANO İÇERİĞİ

  * YxGxB BOYUTLARI : 400x300x210 mm
 * 1 ADET PV GİRİŞ İÇİN 16 A SİGORTA
 * 8 ADET AC ÇIKIŞ İÇİN 6mm2 Klemens
 * PANO RAYI
 * 1 ADET 0-1 PAKO ŞALTER
 * KULLANMA KILAVUZU

 

NOT: TÜRKİYE’NİN HER YERİNE,  SOLAR SULAMA PAKETLERİMİZİN SATIŞLARI MEVCUTTUR.

PAKETLERLE İLGİLİ DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
TEL : 0232 486 77 99
      :0532 606 97 15
NOT: ÜRÜNLERİMİZİN TAMAMI 2 YIL GARANTİLİDİR.
        : AYRICA PANELLERİMİZ 10 YIL GARANTİLİDİR.